Tytuł


Drzewko Aby Baby

Drzewko Aby Baby

Teatr na Plaży zaprasza na spektakl dla dzieci Drzewko Aby Baby.

normalny: 30 zł ulgowy: 20 zł


 więcej

Jak wieść niesie w pewnym lesie rośnie zaczarowane drzewo. A nazywa się – BAABUS MUSICALIS. Jego nazwa tylko tak poważnie brzmi, w rzeczywistości drzewo jest wielce niepoważne, bo jego kwiaty mają wesołą muzyczną moc. Aba Baba – właścicielka drzewa, na swym miotłolocie patroluje las, aby nikomu nie działa się krzywda. Ciekawe czy uwierzy trzem napotkanym nicponiom Gruszce, Pietruszce i Prezesowi, że należą do Kółka Miłośników Przyrody? Drzewko Aby Baby ze specjalnym udziałem Irka Wojtczaka, który wcieli się w rolę leśniczego.

Realizacja: Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis

Kilka słów o spektaklu:

Zainspirowani muzycznymi bajkami samo- grajkami z lat 60 i 70, postanowiliśmy odtworzyć  dzieło „DRZEWKO ABY BABY” Józefa Talarczyka przy aktywnym udziale dzieci i młodzieży. Tak jak niegdyś bajki samo- grajki były słuchowiskami rozwijającymi wyobraźnię dzieci, tak teraz  poruszyliśmy i wyzwoliliśmy w nich umiejętność samodzielnego przekazywania treści za pomocą gestów, muzyki i słów tworząc musical.

Reżyseria, rearanżacja muzyczna, przygotowanie muzyczne i aktorskie dzieci, ruch sceniczny: Jadwiga Kościk vel Jagoda Jagson

Choreografia: Izabela Sokołowska Boulton i Jadwiga Kościk

Scenografia, kostiumy – projekt i wykonanie: Magda Bąbel Adamowska

Kostium Aby Baby i Trela: Von Ottowitz

Proponujemy również


Zapraszamy 15 lutego na koncert Marceliny, która będzie promowała swoją najnowszą płytę Koniec…

„I tak cię kocham”, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych…

Zapraszamy w dniach 25 – 27 stycznia na pierwszy tematyczny weekend w Teatrze…